Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Aktualności

UWAGA!!! Nabór nowych uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy w Rożdżałach

Rozmiar czcionki:

      Zapraszamy mieszkańców powiatu sieradzkiego oraz miasta Sieradza do udziału w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomocy w Rożdżałach.


     Środowiskowy Dom Samopomocy w Rożdżałach jest ośrodkiem wsparcia pobytu dziennego dla osób przewlekle psychicznie chorych, upośledzonych umysłowo w stopniu głębokim, znacznym i umiarkowanym, a także osób z lekkim upośledzeniem umysłowym, gdy jednocześnie występują inne zaburzenia, zwłaszcza neurologiczne oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, z wyłączeniem osób czynnie uzależnionych od środków psychoaktywnych. Środowiskowy Dom Samopomocy funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Dom zapewnia transport oraz atrakcyjne zajęcia terapeutyczne.
    

     Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w organizowanych przez Dom zajęciach terapeutycznych skontaktujcie się ze swoim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.
     Szczegółowych informacji udziela również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu tel. 43 827 18 07