Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Radosna dziewczynka na tle zielonej trawy i drzew oraz logo PCPR z informacjami adresowymi PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Aktualności

Apel do mieszkańców dot. koronawirusa!

Rozmiar czcionki:

coronawirus

      W związku z epidemią rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, kierując się dobrem i bezpieczeństwem mieszkańców powiatu sieradzkiego oraz pracowników tut. instytucji, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu zwraca się z apelem do osób korzystających ze wsparcia tut. jednostki do ograniczenia bezpośredniego i osobistego załatwiania spraw.

Prosimy o rozwagę i odpowiedzialne działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa.

     Zachęcamy, aby osoby korzystające z oferty PCPR-u w Sieradzu, np. ubiegające się o wydanie orzeczenia, dofinansowanie ze środków PFRON lub o świadczenie dla rodzin zastępczych składały wnioski drogą pocztową na adres: Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez e-PUAP, bądź jeśli nie są "pilne" do załatwiania ich w późniejszym terminie.

     Jednocześnie przypominamy, że osoby korzystające z programu Aktywy Samorząd, osoby wnioskujące o przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, bądź osoby ubiegające się o dofinansowanie pobytu na turnusie rehabilitacyjnym, mogą korzystać z Portalu informacyjnego Systemu Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.

W celu uzyskania informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach urzędowania PCPR-u

(tj. Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 15:30) pod numerami 43 827-18-07 i 43 822-43-77