Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Radosna dziewczynka na tle zielonej trawy i drzew oraz logo PCPR z informacjami adresowymi PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.
  • Regionalny interwencyjny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży pogadajmy
  • Napis w zielonym kolorze Centrm dla Rodziny

Aktualności

„Ogarnij dzieci w sieci. Praktycznie o zachowaniach ryzykownych w wirtualnym świecie”.

Rozmiar czcionki:

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Sieradzu informują, że w dniu 11 września 2020 roku w godz. 10.00-13.00 w Starostwie Powiatowym w Sieradzu, w sali 113 odbyło się bezpłatne szkolenie dla rodziców i opiekunów – mieszkańców powiatu sieradzkiego pn. „Ogarnij dzieci w sieci. Praktycznie o zachowaniach ryzykownych w wirtualnym świecie". W szkoleniu wzięło udział 35 osób.


     Szkolenie prowadziła Katarzyna Kudyba – psycholog, pedagog, profilaktyk, medioznawca z Centrum Szkoleń Profilaktycznych „Edukator" w Krakowie.

    Spotkanie edukacyjne zorganizowano w ramach działań profilaktycznych dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie – promowanie i wdrożenie prawidłowych metod wychowawczych oraz profilaktyki uzależnień, zgodnie z Powiatowym Programem Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2017-2022.

1 2 3

F I L M > > >