Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Uwaga INFORMACJA!

Biuro projektu

"Centrum Usług Społecznych..."

zostało przeniesione do pokoju 209 (II piętro)

PCPR w Sieradzu jako realizator projektu „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim” prowadzi rekrutację do zadania: Krótkookresowy Całodobowy Pobyt Wytchnieniowy w Placówce Stacjonarnej.

     Krótkookresowy całodobowy pobyt wytchnieniowy w placówce stacjonarnej przyznawany jest osobom niesamodzielnym na wniosek opiekunów faktycznych w celu: zapewnienia chwili wytchnienia rodzinom od codziennej, trudnej i wyczerpującej opieki nad chorym, powrotu sił i energii na jej kontynuowanie po powrocie osoby chorej do domu, opieki w sytuacji kryzysowej dla opiekunów, np.: konieczność poddania się zabiegowi, rehabilitacji, leczenia szpitalnego itp. lub konieczności zapewnienia opieki całodobowej osobie niesamodzielnej i/lub z niepełnosprawnością z powodu innej uzasadnionej przyczyny nieobecności opiekuna w życiu codziennym tych osób.

2

Czytaj więcej: PCPR w Sieradzu jako realizator projektu „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim”...

Informacja o realizacji projektu CUS...

 

1

Wytwórnia Unijnych Pomysłów - Folder Informacyjny

1 3 2    

Transport specjalistyczny!

Trans spec