Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Harmonogram realizacji działań Projektu CUS.

Logo small

naglowek 550x110.png

     Projekt „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim” jest projektem partnerskim współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Poddziałanie IX.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne.

Czytaj więcej: Harmonogram realizacji działań Projektu CUS.

Kontynuacja działań Osobistych Asystentów Osób Niepełnosprawnych w projekcie CUS.

     W ramach zadania Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej uczestnikom projektu "Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim" zostało udzielone wsparcie z zakresu dbania o wizerunek tj. wizyty w salonie fryzjerskim, koloryzacja paznokci, pomoc w doborze ubiorów na zaplanowane wyjścia do miejsc kulturalnych. Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej zorganizował, a także udzielił Uczestnikom projektu wsparcia i asysty podczas wyjść do miejsc kulturalnych. Towarzyszył Uczestnikom projektu podczas realizacji zakupów, spacerów, spędzania czasu wolnego.

Czytaj więcej: Kontynuacja działań Osobistych Asystentów Osób Niepełnosprawnych w projekcie CUS.

Uczestnicy projektu CUS na koncercie Don Vasyl'a w Sieradzu.

     W dniu 12.04.2019 r. uczestnicy korzystający z wsparcia w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim", Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej mieli możliwość wzięcia udziału w koncercie pt. „Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy". Ikona romskiej muzyki wraz z zespołem zachwycił widzów muzycznie, nawiązał kontakt z widownią, opowiedział anegdoty i historie z własnego życia.

Czytaj więcej: Uczestnicy projektu CUS na koncercie Don Vasyl'a w Sieradzu.