Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Radosna dziewczynka na tle zielonej trawy i drzew oraz logo PCPR z informacjami adresowymi PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Aktualności

Kolejne atrakcje dla Uczestników projektu „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim”

Rozmiar czcionki:

Kolejne atrakcje dla Uczestników projektu „Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim". Uczestnicy wraz z Asystentami Osobistymi Osoby Niepełnosprawnej uczestniczyli w pikniku w gospodarstwie agroturystycznym „Pod bocianim gniazdem" w Chróścinie. Gospodarstwo położone jest na uboczu wsi, bezpośrednio przy Łódzkim Szlaku Konnym. Jest to doskonałe miejsce na relaks i uspokojenie nerwów od wielkomiejskiego życia. Wypoczynek w gospodarstwie to bezpośredni kontakt z przyrodą i zwierzętami.

Dzień wypełniony był różnymi atrakcjami, takimi jak konkursy (z bardzo ciekawymi nagrodami), przejażdżka konno, tańce przebierańce, disco w szopie z efektami świetlnymi, ognisko w plenerze z akordeonem, a zwieńczeniem biesiady był przejazd „baną" do pobliskiego Pałacu, tzw. Zamek w Chróścinie. Zabytek prezentuje się bardzo ciekawie i odróżnia się od większości obiektów w województwie łódzkim. Pałac znajduje się na kompletnym odludziu, pośród lasów i w sąsiedztwie lasów.

Uczestnicy projektu wracali do domu zmęczeni, ale usatysfakcjonowani wycieczką, ponieważ choć na chwilę mogli oderwać się od codzienności.

 

12345
67891011