Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

INFORMACJA DLA STUDENTÓW!

as

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu informuje, że z dniem 11 marca 2019r. rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie kosztów nauki w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd", Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. Termin zakończenia przyjmowania wniosków wypada dnia 30 marca 2019 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2018/2019).

>> Czytaj dalej...

>> Pliki do pobrania

Uwaga! Informacja. Upływa termin skladania wniosków - Moduł II.

Czytaj więcej...

Informacja dla studentów !

Informacja dla studentów !

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie przypomina, że z dniem 3 września 2018r. rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie kosztów nauki w roku akademickim 2018/2019, w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”, Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Czytaj więcej: Informacja dla studentów !

ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I

UWAGA!!! ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW PILOTAŻOWEGO PROGRAMU

AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu przypomina, że 30 sierpnia 2018 roku upływa termin naboru wniosków w ramach pilotażowego programu pn. „Aktywny samorząd” – Moduł I, finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I