Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Radosna dziewczynka na tle zielonej trawy i drzew oraz logo PCPR z informacjami adresowymi PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.
  • Regionalny interwencyjny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży pogadajmy
  • Napis w zielonym kolorze Centrm dla Rodziny

INFORMACJA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu informuje, że z dniem 30 listopada 2018r. upływa termin składania wniosków, do realizacji w 2019 r., o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zadania pn. sport, kultura, rekreacja i turystyka osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: INFORMACJA

Specjalne uprawnienia osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności w usługach medycznych.

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że od 1 lipca 2018r. weszła w życie ustawa o specjalnych rozwiązaniach wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Czytaj więcej: Specjalne uprawnienia osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności w usługach...

Podział środków oraz dodatkowe kryteria rozpatrywania wniosków z zakresu rehabilitacji społecznej, dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2018 roku.

     PCPR w Sieradzu informuje, że Rada Powiatu Sieradzkiego podjęła uchwałę w sprawie przeznaczenia środków PFRON oraz [...] ...

czytaj dalej