Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Radosna dziewczynka na tle zielonej trawy i drzew oraz logo PCPR z informacjami adresowymi PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.
  • Regionalny interwencyjny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży pogadajmy
  • Napis w zielonym kolorze Centrm dla Rodziny

Aktualności

KOLEJNY ETAP WOJEWÓDZKICH OBCHODÓW DNIA RODZINY - ZJAZD RODZIN ZASTĘPCZYCH I WIELODZIETNYCH 18 maja 2019r.

Rozmiar czcionki:

     18 maja 2019 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu miał miejsce Zjazd Rodzin Zastępczych i Wielodzietnych z województwa łódzkiego. Organizatorem tego wydarzenia było Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. W Zjeździe uczestniczyło 11 rodzin zastępczych z powiatu sieradzkiego. Oprócz atrakcji i animacji przeznaczonych dla uczestników Zjazdu, miało miejsce także rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i wielodzietnych.

     Tematami prac plastycznych i literackich były: "Wycieczka rowerowa", "Rowerowa podróż w czasie - 100 lat województwa łódzkiego" oraz "Mijając przeszłość, wjeżdżając w przyszłość - rowerowe łódzkie". Wyróżnienia w ramach konkursu otrzymało czworo dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu sieradzkiego. Laureatom konkursu gratulujemy.

1 2 3 4 56 7  8 9 10 11