Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Radosny chłopiec i napis PCPR w Sieradzu
  • Dłonie odciśnięte kolorową farbą z elementami radosnymi przypominające wiosenną łąkę oraz logo PCPR.
  • Loga Centrum Usług Społecznych.

Fascynacja egzotycznymi zwierzętami i kolejna wizyta w ZOO z uczestnikami projektu CUS.

Rozmiar czcionki:

     W dniu 26 lipca 2019 r. odbyła się jednodniowa wycieczka, tym razem do wrocławskiego ZOO. Uczestnikami były osoby korzystające ze wsparcia w ramach projektu Centrum Usług Społecznych w Powiecie Sieradzkim - Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej.

Biorący udział mieli możliwość zobaczenia niepowtarzalnej koncepcji obiektu Afrykarium - Oceanarium, który jest unikatowym na skalę światową i jedynym w Polsce kompleksem przedstawiającym ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Mogliśmy podziwiać m.in. ekosystem rafy koralowej Morza Czerwonego, hipopotamy z Afryki Wschodniej, pingwiny przylądkowe z Wybrzeża Szkieletów czy groźne krokodyle. Ponadto obejrzeliśmy wiele pięknych gatunków zwierząt z różnych kontynentów. Nie sposób tu wszystkie opisać, ale my zdecydowaną większość widzieliśmy na własne oczy. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i zarazem zmęczeni, bo trzeba pamiętać, że teren ZOO ma bagatela 33 ha.
     Będąc na wycieczce, uczestnicy mieli także okazję zawrzeć nowe znajomości, poznać ciekawe miejsce i sposób na spędzanie czasu wolnego.
     Wszystkim zaangażowanym w mile spędzony czas serdecznie dziękujemy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19